Dobra KoncepcjaDobra KoncepcjaSprzedawaj jako Twórca

DobraKoncepcja.pl jest platformą społecznościowo - handlową nowej generacji, dzięki której możesz rozwinąć swoją działalność i poczuć satysfakcję z wykonywanej pracy. Jeżeli profesjonalnie lub hobbistycznie tworzysz unikalne przedmioty możesz zarabiać pieniądze i rozwijać działalność otwierając profil w naszym serwisie. Klienci biznesowi, projektanci i producenci oferujący wyroby na zamówienie mogą liczyć na efektowną prezentację swoich profilów oraz bezpośredni kontakt z osobami zainteresowanymi przedmiotami użytkowymi, hand made, dekoracjami, czy zabawkami ręcznie wykonanymi.

Jeżeli masz w swojej ofercie unikalne produkty i chciałbyś dotrzeć do szerokiego grona kupujących,zarejestruj się i zacznij sprzedawać już dziś! Wystaw swoje produkty, a my potwierdzimy rejestrację twojej marki i będziemy cię wspierać w rozwoju.

Każdy sprzedawca może dotrzeć do jeszcze szerszej grupy potencjalnych klientów dzięki możliwości automatycznego przeobrażenia graficznych wzorów swoich prac w projekty możliwe do dostosowania przez klienta. Oznacza to, że każdy autorski projekt zamieszczony przez sprzedawcę, klient będzie mógł zmienić, by odpowiadał jego oczekiwaniom i potrzebom. Takie rozwiązanie gwarantuje, że twoja oferta może zainteresować jeszcze większe grono nabywców niż dotychczas. Potencjalni kupujący mogą nanosić zmiany oraz uwagi na projekcie i zamówić produkt na specjalne zamówienie, co z pewnością podniesie zainteresowanie twoimi usługami i zwiększy zyski.

Aby rozpocząć irozwijać sprzedaż na DobraKoncepcja.pl wystarczą trzy kroki:

1. Załóż profil

Rozpocznij od dokonania rejestracji wserwisie - zajmuje to tylko kilka minut. Teraz możesz otworzyć swój profil handlowy i rozpocząć uzupełnianie niezbędnych informacji, dzięki którym zaprezentujesz swoją działalność potencjalnym zainteresowanym. Aby twój profil był interesujący dajemy ci szereg możliwości wykreowania go i nadania mu oryginalnego charakteru, by mógł się wyróżniać i prezentować styl marki. Osiągnąć to możesz dzięki dodaniu wielu ciekawych zdjęć swoich produktów, opisów projektów, załadowaniu logotypu swojej działalności i opisaniu jej. Następnie dzięki wykupionemu abonamentowi będziesz mógł korzystać z szerokich możliwości systemu, takich jak:

 • prezentacja swoich prac,

 • reklama działalności,

 • szeroki zasięg odbioru wśród osób zainteresowanych przedmiotami ręcznie wykonanymi i unikatowymi projektami,

 • stworzenie atrakcyjnej wizytówkiw sieci,

 • wywieranie wpływu na wygląd profilu,

 • sprzedaż gotowych prac lub koncepcji,

 • tworzenie projektów, które klienci będą mogli samodzielnie zmieniać i na ich podstawie kupować produkty na specjalne zamówienie.

2. Wystaw produkty na sprzedaż

Żeby dodać produkt do swojego portfolio, kliknij na zakładkę “dodaj produkt” i kieruj się wyświetlanymi wskazówkami. Przejdź krok po kroku przez prosty proces opisania produktu i dodania fotografii, by jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę. Później w każdej chwili możesz zmodyfikować wprowadzone dane lub usunąć artykuł całkowicie.

Aby umożliwić swoim potencjalnym klientom dokonywanie zmian projektów według własnych założeń i preferencji, możesz skorzystać z Automatycznego Tworzenia Projektów3D. Dzięki temu system transformując zapisane w postaci graficznej projekty przekształci je na projekty 3D i udostępni w katalogu prac możliwych do modyfikacji przez użytkowników.

3. Sprzedawaj na DobraKoncepcja.pl

W momencie sprzedaży produktu otrzymasz od nas automatyczną wiadomość e-mail zawierającą wszelkie informacje związane z dokonaną transakcją. Teraz wystarczy, że potwierdzisz przyjęcie zlecenia lub sprzedaż gotowego produktu.


Co zyskasz korzystając zusług DobraKoncepcja.pl: • możliwość dotarcia do potencjalnych klientów zainteresowanych produktami użytkowymi, hand made oraz projektami na zamówienie,

 • atrakcyjną prezentację produktów i profilu marki,

 • wsparcie i pomoc w promocji,

 • rozwój marki,

 • zwiększenie sprzedaży i zamówień na nowe projekty,

 • bezpośredni kontakt z nabywcami.