Dobra KoncepcjaDobra KoncepcjaO Dobrej Koncepcji

DobraKoncepcja.pl powstała z pasji i zamiłowania do unikalnych produktów, sztuki użytkowej oraz akcesoriów hand made. Jest to miejsce stworzone dla ludzi kreatywnych, którzy potrafią dostrzec wielki potencjał w niepowtarzalnych przedmiotach ręcznie wykonywanych, a także dla twórców i projektantów, których celem jest rozwój swojej działalności.

DobraKoncepcja.pl nie jest jedynie miejscem umożliwiającym spotkanie kupujących ze sprzedawcami oferującymi swoje autorskie produkty, ale przede wszystkim jest funkcjonalną platformą pozwalającą na projektowanie i składanie zamówień na oryginalne produkty, kreację nowych projektów, a także zmianę już istniejących. Dzięki temu każdy klient ma możliwość zamówić dowolny przedmiot u wykonawców lub projektantów.

Na DobraKoncepcja.pl zgromadzone zostały wyjątkowe przedmioty, będące wynikiem pasji tworzenia, a także talentu wielu twórców i projektantów. Naszym celem jest umożliwienie klientom dokonywania wygodnych oraz ciekawych zakupów z jednoczesnym zachowaniem bezpieczeństwa.

DobraKoncepcja.pl powstała z myślą o zaspokojeniu potrzeb i oczekiwań klientów poszukujących wysokiej jakości unikatowych produktów użytkowych, o których ostatecznym wyglądzie mogą sami decydować. Nasz asortyment sukcesywnie się powiększa, by zapewnić jak największy wybór i satysfakcję z zakupów. Współpracujemy z artystami i projektantami, których praca wyróżnia się talentem i ciekawymi projektami o szczególnej staranności wykonania.

Zapraszamy do rozgoszczenia się oraz dobrej zabawy podczas zamawiania ciekawych produktów użytkowych i tworzenia nowych projektów.